Zdravé nádobí

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Newsletter

 

O výrobku

Vysoce kvalitní titanové nádobí značky AMT Gastroguss se vyrábí v Německu. Jde o ručně lité titanové nádobí, jehož technicky náročný výrobní proces zajišťuje nejvyšší kvalitu. Samotná výroba je kontrolována Technickou asociací (TÜV). Tyto kontroly pravidelně již řadu let potvrzují vysoký standard a kvalitu výrobků. Nádobí AMT Gastroguss se tak stává pohodlným a nepostradatelným pomocníkem ve Vaší kuchyni.  

Nádobí značky AMT Gastroguss používali kuchaři na Kulinářké olympiádě pořádané  v německém Erfurtu, kde bylo zastoupeno přes 50 zemí ze všech konců světa.

 

Technologie výroby

Každá titanová pánev, hrnec nebo pekáč značky AMT Gastroguss je odléván ručně z vysoce kvalitní slitiny hliníku. Dno každého kusu nádobí je silné 9-10 mm, což zajišťuje ideální rozvod tepla po celé varné ploše nádobí a zároveň takto silné dno zůstává rovné i po letech užívání vašeho nádobí.

Patentovaná 4-vrstvá povrchová úprava známá také jako Micro-Ceramic (nastřelená plazma) nebo antiadhézní nepřilnavá vrstva nejvyšší německé kvality. Ta zajistí odolnost vašeho nádobí vůči oděru a nepřilnavost povrchu. Nepřilnavost povrchu umožňuje vařit úplně bez tuku. Snad největší výhodou je pak vlastnost rychlého rozvodu tepla a  jeho udržování. Což zajistí úsporu energie a uchování teplých pokrmů i po odstavení nádobí z varné plochy.

Samotné úchyty hrnců jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a je možné je používat pro pečení v troubě až do výše 260 C.  

Nádobí AMT Gastroguss lze použít na varné plochy plynové, elektrické, sklokeramické a některé typy nádobí lze použít na indukci. Na tomto nádobí můžete vařit, dusit, smažit, zapékat a péct v troubě.   

 

Zdravé nádobí

Díky patentované technologii je možné v titanovém nádobí značky AMT Gastroguss:

Vařit bez tuku!

Vařit s výraznou úsporou energie!

Vařit v  páře nebo s minimálním množstvím vody na dně hrnce a tím uchovat vitamíny!

A navíc povrchová úprava titanových hrnců si zachovává stálou kvalitu v čase.  

 

 

 

 


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Máte problém, chcete poradit?


Volejte (+420) 777 617 302
denně od 8 - 18 hodin

Reklama