Left Banner

Hodnocení obchodu

Hodnocení obchodu

Left Banner

Kategorie blogu

Kategorie blogu

Proč si pořídit titanové nádobí BAF – Technologie výroby titanového nádobí BAF

Kategorie: Články Datum: Komentář: 0 Oblíbené: 551

Proč si pořídit titanové nádobí BAF – Technologie výroby titanového nádobí BAF


Technologie výroby titanového nádobí BAF

Německá firma BAF byla založena v roce 1914. Po celou dobu své činnosti se zabývá výrobou domácích potřeb s vysokým podílem ruční práce. Produkty značky BAF získaly v letech 1994 až 2003 certifikát kvality ISO 9001:2000. Od roku 2004 má firma BAF vlastní patent pro povrchovou úpravu svých výrobků se systémem Micro Cermic Ultra-Hard-Coat-Systém pro EU.

t.jpg


Nádobí značky BAF tvoří dohromady pět vrstev:

zesílená nepřilnavá vrstva s microCERAMIC+, vrstva proti oděru, mezivrstva, keramický základ a ručně odlévaný hliník


Ručně odlévaný hliník

Titanové nádobí BAF je odléváno ručně z kvalitní aluminiové slitiny silumin do speciálních kokil, které mají tloušťku 9 až 10 mm. Tento kvalitní materiál o tloušťce 9–10 mm vybavuje nádobí BAF vysokou tepelnou vodivostí a setrvačností. Zesílené stěny nádobí zaručují odolnost proti případným nárazům. Zesílené dno o tloušťce 9–10 mm je tvarově stabilní a nezdeformuje se.

Indukční titanové nádobí je navíc opatřeno indukčním dnem, které se vytváří patentovanou technologií CSi (Cold Spray Induction). Při procesu CSi je postřikem na aluminiové tělo nádobí nanášena směs železa a chrómu.
Čtyřvrstvý povrch MICRO CERAMIC ULTRA HARD COAT

Titanové nádobí značky BAF je opatřeno speciálním patentovaným povrchem MICRO CERAMIC ULTRA HARD COAT, novým systémem HIGH TECHNOLOGY, který tvoří čtyři vrstvy:

1) zesílená nepřilnavá vrstva s microCERAMIC+

2) vrstva proti oděru

3) mezivrstva

4) keramický základ


Přednosti

  • dlouhá životnost díky kvalitnímu materiálu
  • zesílené dno, které se nezdeformuje
  • zesílené stěny odolné vůči nárazům
  • odolnost povrchu vůči mechanickému poškození
  • vysoce nepřilnavý čtyřvrstvý titanový povrch
  • výborná vodivost tepla a jeho dlouhá akumulace

Povrchová úprava systémem MICRO CERAMIC zaručuje odolnost proti oděru a to ve větší míře než výrobky s jinou povrchovou úpravou (teflon, granit a další).

Vysoce nepřilnavý čtyřvrstvý titanový povrch umožňuje zdravou přípravu pokrmu bez použití olejů a tuků. Pokrm se v nádobí nepřichytí a snadno nepřipálí, zachová si tak cenné živiny a nevzniknou v něm škodlivé látky. Díky nepřilnavému povrchu se nádobí snadno čistí, stačí jej setřít hadříkem s kapkou mycího prostředku a opláchnout vodou. Nádobí lze mýt v myčce.

Titanový povrch nádobí je zdravotně nezávadný, neuvolňuje těžké kovy, ani jiné zdraví škodlivé látky a je odolný vůči korozi.

Nádobí se vyznačuje výbornou vodivostí a akumulací tepla. Nádobí se rychle zahřeje na vámi požadovanou teplotu, teplo se v něm šíří rovnoměrně a dlouho drží. Díky tomu je pokrm připraven rychleji a vydrží déle teplý.

Příprava jídla s titanovým nádobím BAF je rychlá, snadná, zdravá a úsporná.

Související podle klíčových slov

Komentáře

Zanechte svůj komentář