Left Banner

Hodnocení obchodu

Hodnocení obchodu

Left Banner

Kategorie blogu

Kategorie blogu

Woky

Titanová wok pánev je určená pro varné plochy elektrické, plynové a sklokeramické. V naší nabídce najdete také titanový wok s poklicí určený pro indukční varnou desku. V pánvi je možné také péct v troubě. Pánev, madla a poklice odolávají teplotám do 260 °C.

Titanový wok s poklicí je vhodný k vaření, smažení, restování a dušení pokrmu. Wok je nejlepším pomocníkem při přípravě asijských jídel. Vysoký okraj a prostornost pánve je ideální pro přípravu velkého množství jídla. Praktická kombinace pánve s poklicí umožňuje zdravé dušení a vaření v páře.

Aktivní filtry

  • 0 hodnocení 
    Titanový wok s poklicí 32 x 10 cm objem 4 l BAF GIGANT Newline
    3 599,00 Kč

    Titanový wok s poklicí je vhodný k vaření, smažení, restování a dušení pokrmu. Praktická kombinace pánve s poklicí umožňuje zdravé dušení a vaření v páře. Dušením a vařením v páře se v jídle uchovávají vitaminy a další tělu prospěšné látky. Vysoký okraj, široký průměr a velký objem pánve je ideální pro přípravu velkého množství jídla. S hlubokou wok pánví je snadné promíchávání a prudké restování pokrmu. Pánev je nejlepším pomocníkem při přípravě asijských jídel. Ve wok pánvi lze pohodlně připravit maso a zeleninu se smaženými nudlemi nebo rýží a objemné husté polévky.

    Speciálně upravený nepřilnavý povrch chrání pokrm před snadným připalováním a umožňuje zdravé smažení jídla bez oleje a tuku (pro optimální chuť pokrmu však doporučujeme použití malého množství kvalitního másla či oleje).