Filtrovat podle

Průměr

Průměr

Výška

Výška

Objem

Objem

Left Banner

Hodnocení obchodu

Hodnocení obchodu

Left Banner

Kategorie blogu

Kategorie blogu

Pekáče

Titanové pekáče jsou určeny pro varné plochy elektrické, plynové, sklokeramické a především pro pečení v troubě. V naší nabídce najdete také titanové pekáče určené pro indukční varnou desku. Pekáče a víka odolávají teplotám do 260 °C. Pekáče s víkem umožňují zdravé dušení a vaření v páře. Víko lze využívat samostatně bez pekáče jako zapékací mísu nebo grilovací pánev.

Titanové pekáče BAF jsou vybaveny těmi nejlepšími vlastnostmi:

  • Dlouhá životnost díky odolnému titanu a zesílenému dnu, které se nezdeformuje.
  • Odolnost povrchu vůči mechanickému poškození (poškrábání) kovovým kuchyňským náčiním.
  • Vysoce nepřilnavý čtyřvrstvý titanový povrch – v nádobí je možné možné připravovat pokrmy zdravě bez oleje a tuku. Pokrm se v nádobí nepřichytí a snadno nepřipálí, zachová si tak cenné živiny a nevzniknou v něm škodlivé látky.
  • Výborná vodivost tepla a jeho dlouhá akumulace – nádobí se rychle zahřeje na vámi požadovanou teplotu, teplo se v něm šíří rovnoměrně a dlouho drží. Díky tomu je pokrm připraven rychleji a vydrží déle teplý. Příprava jídla je rychlá, zdravá a úsporná.
  • Zdravotní nezávadnost – titanový povrch nádobí neuvolňuje těžké kovy, ani jiné zdraví škodlivé látky. Titan je odolný vůči korozi a zdraví nezávadný.

Aktivní filtry