Left Banner

Hodnocení obchodu

Hodnocení obchodu

Left Banner

Kategorie blogu

Kategorie blogu

Hrnce, kastroly a rendlíky

Indukční titanové hrnce, kastroly a rendlíky jsou určeny pro varné plochy elektrické, plynové, sklokeramické a především pro indukční varnou desku. Nádobí je vhodné také pro pečení v troubě. Nádobí, úchyty a poklice odolávají teplotám do 260 °C.

Indukční titanové hrnce, kastroly a rendlíky BAF jsou vybaveny těmi nejlepšími vlastnostmi:

 • Kompatibilita se všemi tepelnými zdrojiindukční titanové nádobí je univerzálním pomocníkem, je totiž použitelné na všechny typy ohřevu včetně indukce a trouby.
 • Speciální patentované indukční dno umožňuje, aby se indukční nádobí ohřívalo rychleji a efektivněji.
 • Dlouhá životnost díky odolnému titanu a zesílenému dnu, které se nezdeformuje.
 • Odolnost povrchu vůči mechanickému poškození (poškrábání) kovovým kuchyňským náčiním.
 • Vysoce nepřilnavý čtyřvrstvý titanový povrch – v nádobí je možné možné připravovat pokrmy zdravě bez oleje a tuku. Pokrm se v nádobí nepřichytí a snadno nepřipálí, zachová si tak cenné živiny a nevzniknou v něm škodlivé látky.
 • Zdravotní nezávadnost – titanový povrch nádobí neuvolňuje těžké kovy, ani jiné zdraví škodlivé látky. Titan je odolný vůči korozi a zdraví nezávadný.
 • Výborná vodivost tepla a jeho dlouhá akumulace – nádobí se rychle zahřeje na vámi požadovanou teplotu, teplo se v něm šíří rovnoměrně a dlouho drží. Díky tomu je pokrm připraven rychleji a vydrží déle teplý. Příprava jídla je rychlá, zdravá a úsporná.

Subcategories

 • Hrnce
  <p><span style="font-family:'Times New Roman', serif;"><span style="font-size:medium;"><b>Indukční titanové </b><b>hrnce s poklicí </b>jsou určeny pro <b>varné plochy </b><b>elektrick</b><b>é</b><b>, plynov</b><b>é,</b><b> sklokeramick</b><b>é </b><b>a </b><b>především pro </b><b>indukční varnou desku</b>. Nádobí je vhodné také pro<b> pečení v troubě</b>. Nádobí, úchyty a poklice <b>odolávají teplotám do 260 °C</b>. </span></span><span style="font-family:'Times New Roman', serif;"><span style="font-size:medium;">Hrnce s poklicí umožňují <b>zdravé dušení a vaření v páře</b> a jsou nejlepším pomocníkem při vaření a dušení většího množství jídla, zejména při přípravě omáček, polévek, příloh a marmelád.<br /></span></span></p>
 • Kastroly
  <p><span style="font-family:'Times New Roman', serif;"><span style="font-size:medium;"><b>Indukční titanové </b><b>kastroly s poklicí</b> jsou určeny pro <b>varné plochy </b><b>elektrick</b><b>é</b><b>, plynov</b><b>é,</b><b> sklokeramick</b><b>é </b><b>a </b><b>především pro </b><b>indukční varnou desku</b>. Nádobí je vhodné také pro<b> pečení v troubě</b>. Nádobí, úchyty a poklice <b>odolávají teplotám do 260 °C</b>. </span></span></p>
 • Rendlíky
  <p><span style="font-family:'Times New Roman', serif;"><span style="font-size:medium;"><b>Indukční titanové</b><b> rendlíky s poklicí</b> jsou určeny pro <b>varné plochy </b><b>elektrick</b><b>é</b><b>, plynov</b><b>é,</b><b> sklokeramick</b><b>é </b><b>a </b><b>především pro </b><b>indukční varnou desku</b>. Nádobí je vhodné také pro<b> pečení v troubě</b>. Nádobí, úchyty a poklice <b>odolávají teplotám do 260 °C</b>. </span></span><span style="font-family:'Times New Roman', serif;"><span style="font-size:medium;">Rendlíky s poklicí umožňují <b>zdravé dušení a vaření v páře</b>. <span style="font-weight:normal;">Titanový rendlík je ideálním pomocníkem </span><span style="font-weight:normal;">při</span><span style="font-weight:normal;"> přípravě mléčných jídel, </span><span style="font-weight:normal;">d</span><span style="font-weight:normal;">ezert</span><span style="font-weight:normal;">ů</span><span style="font-weight:normal;">, omáč</span><span style="font-weight:normal;">ek</span><span style="font-weight:normal;">, polév</span><span style="font-weight:normal;">ek a</span><span style="font-weight:normal;"> příloh.<br /></span></span></span></p>

Aktivní filtry