Left Banner

Hodnocení obchodu

Hodnocení obchodu

Left Banner

Kategorie blogu

Kategorie blogu

Titanové nádobí značky BAF

Název značky BAF je zkratkou slovního spojení Bratpfannen aus Fischbach = Pánve z Fischbachu, malebného německého městečka. Značka BAF je výrobcem domácích potřeb již od roku 1914. Titanové nádobí značky BAF splňuje nejvyšší standardy kvality a je výsledkem více než 100 let zkušeností v oblasti výroby titanového nádobí. Při výrobě jsou využity nejmodernější výrobní technologie a postupy, které byly vyvíjeny těmi nejkvalifikovanějšími zaměstnanci. Optimální funkčnost, inovativní materiály a vyvážený design zaručují spokojenost zákazníka, která je naším nejdůležitějším zájmem.

 • Produkty značky BAF získaly v letech 1994 až 2003 certifikát kvality ISO 9001:2000.
 • Od roku 2004 má firma BAF vlastní patent pro povrchovou úpravu svých výrobků se systémem Micro Cermic Ultra-Hard-Coat-Systém pro EU.

Bezkonkurenční technologie výroby vybavila produkty značky BAF optimálními vlastnostmi, které z každého jednotlivého kusu nádobí činí ideálního pomocníka v každé kuchyni. Titanové nádobí BAF je speciálně navrženo pro dlouhodobé a snadné používání. Při výrobě je kladen důraz na dlouhou životnost a extrémní odolnost nádobí. Titanové nádobí BAF je i po letech každodenního užívání věrným pomocníkem, na kterého se můžete díky jeho kvalitám spolehnout.

t.jpgŠpičkové řady titanového nádobí BAF


Ř
ada GIGANT Newline

Kombinace moderního designu a mistrovské kvality dala za vznik inovativní řadě GIGANT Newline, řadě s největší škálou nabídky titanového nádobí.

Zdroje ohřevu: varné plochy elektrické, plynové a sklokeramické

Tepelná odolnost: do 260 °C


Řada GIGANT Newline INDUKCE

S cílem vylepšit produkty nové řady GIGANT Newline, vybavit je ještě kvalitnějšími vlastnostmi a zdokonalit jejich funkčnost, byla s pomocí inovativních technologií a moderních patentovaných procesů vyvinuta řada GIGANT Newline INDUKCE. Řada obsahuje titanové nádobí, které je opatřeno kvalitním indukčním dnem. Indukční nádobí má ještě kratší dobu ohřevu, tedy šetří čas, energii a peníze ve větší míře než nádobí neindukční.

Zdroje ohřevu: varné plochy indukční, elektrické, plynové a sklokeramické

Tepelná odolnost: do 260 °C

Kvalita titanového n
ádobí BAF se vyplatí v každém ohledu

Pořizování kuchyňského nádobí je záležitost, která vyžaduje zodpovědný přístup, nádobí je totiž důležitou součástí našeho života a má přímý vliv na naše zdraví. Technologie výroby a materiál nádobí mají přímý vliv na kvalitu jídla, které je v nádobí připravováno.

Pořízením titanového nádobí BAF investujete také do svého zdraví. Titanové nádobí patří vzhledem k zdravotní nezávadnosti a korozi odolnosti titanu k nejvhodnějšímu typu nádobí pro přípravu pokrmů. Milovníci zdravé přípravy pokrmů ocení zejména vynikající nepřilnavost titanového povrchu, díky které se jídlo snadno nepřipálí a skutečnost, že titanové nádobí BAF neobsahuje PFOA.

Pořízení titanového nádobí BAF se ukazuje zejména po letech užívání jako správná volba, neboť toto nádobí vydrží mnohem déle než nádobí jiné výroby. Po krátkém čase nemusíte pořizovat nádobí nové, jelikož titanové nádobí BAF vydrží desítky let.

Titanové nádobí značky BAF je vybaveno těmi nejlepšími vlastnostmi

 • Ruční odlévání: Tělo nádobí je výsledkem kvalitní práce ručního odlévání.
 • Dlouhá životnost: Nádobí má dlouhou životnost díky vynikající kvalitě odolného titanu. Povrch je odolný vůči mechanickému poškození (poškrábání) kovovým kuchyňským náčiním.
 • Zaručená rovnost zesíleného dna: Zesílené dno o tloušťce 9–10 mm je tvarově stabilní a nezdeformuje se.
 • Zesílené stěny: Zesílené stěny nádobí zaručují odolnost proti případným nárazům.
 • Povrchová úprava MICRO CERAMIC: Tato povrchová úprava zaručuje odolnost proti oděru a to ve větší míře než výrobky s jinou povrchovou úpravou.
 • Vysoce nepřilnavý titanový povrch: Nádobí je pokryto čtyřvrstvým titanovým povrchem, který je vysoce nepřilnavý. Díky tomu je v nádobí možné připravovat pokrmy zdravě bez oleje a tuku. Pokrm se v nádobí nepřichytí a snadno nepřipálí, zachová si tak cenné živiny a nevzniknou v něm škodlivé látky.
 • Zdraví nezávadný titan: Povrch nádobí obsahuje zdraví nezávadný titan, který je odolný vůči korozi a neuvolňuje do pokrmu těžké kovy, ani jiné škodlivé látky.
 • PFOA free: Titanové nádobí BAF neobsahuje škodlivé PFOA.
 • Výborná vodivost a akumulace tepla: Nádobí se vyznačuje výbornou vodivostí tepla a jeho dlouhou akumulací. Nádobí se rychle zahřeje na vámi požadovanou teplotu a následně teplo dlouho drží. Teplo se v nádobí šíří rovnoměrně po celé jeho ploše. Pokrm je díky tomu v nádobí připraven rychle a vydrží déle teplý.

Kvality titanového nádobí BAF umožňují zdravou, rychlou a úspornou přípravu jídla, šetří tedy vaše zdraví, čas, energii a peníze.